Haberler

Sn.Bld.bşk.Atilla ATEŞ ve İlimiz CHP Milletvekili Sn.Tanju ÖZCAN Sn.Yenimahalle Bld.Bşk.Fethi YAŞAR ı makamında ziyaret ettiler.

Sn.Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ ve İlimiz CHP Milletvekili Sn.Tanju ÖZCAN Sn.Yenimahalle Bld.Bşk.Fethi YAŞAR ı makamında ziyarette bulundular. Gökçesu beldemize daha iyi hizmetler  gelmesi için fikir alışverişinde bulundular.  


Başkanımızın acı günü…

Sayın belediye Başkanımız Atilla ATEŞ in babası Şenay ATEŞ vefat etmiştir.Cenazesi 3 ocak 2016 pazar günü merkez camii de kılınan ikindi namazının ardından aile mezarlığına defnedildi.merhuma Allah'(cc) tan rahmet Aile,dost ve akrabalarına Başsağlığı dileriz.


Belediyemiz Çevre Çalışmaları

Belediyemiz Çevre Düzenlemesi Çalışmalarının Önceki Halleri, Yapım Aşaması ve Son Hallerini Siz Değerli Halkımızla Paylaşmaktan Mutluluk Duyarız. Önceki Halleri Yapım Aşaması Son Halleri


Gökçesu İlkokulunda Atatürk’ü anma töreni düzenlendi.

Gökçesu ilkokulunda Atatürk’ü anma töreni düzenlendi.Törene sayın Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ ve beraberindeki heyet katıldı.


İlimiz Milletvekili ve Milletvekili adayı sn.Tanju ÖZCAN beldemizi ziyaret etti.

İlimiz Milletvekili ve Milletvekili adayı sn.Tanju ÖZCAN belediyemize ziyarette bulundu.


Spor kompleksi yapımı


Belediye Başkanımız Atilla ATEŞ Terör Olaylarını Lanetledi.

Belediye Başkanı Atilla ATEŞ Ülkemizde son günlerde artan Terör olaylarını lanetleyerek sözüne şöyle devam etti.  ‘’Ülkemizin Birlik ve Beraberliğinin, Huzurun ve Kardeşliğin Korunması Güçlenmesi Bazı İç ve Dış Odaklar tarafından istenmeyerek terör saldırıları tırmanmıştır. Ülkemizin bazı yerlerini ateş çemberine döndüren, terör saldırıları sonucu askerimizi, polisimizi şehit eden, Silahlı Kuvvetlerimize, kamu kurum ve kuruluşlarına, kamu araçlarına karşı yapılan her türlü hain saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum’’ dedi. Milletimizin birlik ve beraberliği, vatanımızın varlığı için rabbimizin kullarına sunduğu en yüksek mertebe olan şehitlik makamına eren asker ve polislerimiz için bizdeki en büyük tesellisi Allahu Tealanın ayetinde de buyurduğu gibi Allah yolunda öldürülenlere
Devamı..


Sağlık Ocağı Çevre Temizliği ve Düzenlemesi Yapıldı

Beldemiz Sağlık Ocağında çevre düzenlemesi yapıldı. Kullanılamayacak durumda olan giriş kapısı tamir edildi.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Coşku İle Kutlandı

8 Mart Dünya Kadınlar günü Belediyemiz tarafından organize edilen etkinlikte coşku ile kutlandı. Bu organizasyonda O Ses Türkiye yarışmalacılarından Burcu DEMİRTAŞ’ ın sahne aldığı beldemiz halkının da yoğun katılım gösterdiği programda  konuşma yapan Belediye Başkanı sayın Atilla ATEŞ tüm bayanların kadınlar günü kutladı.


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Belediye Başkanlarından Oluşan Heyet Belediyemiz Ziyaret Etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Veli AĞBABA, CHP Parti Meclis Sorumlu Üyesi Sayın Ezgi AKAR, Erzincan Milletvekili Sayın Muharrem IŞIK, İlimiz Milletvekili Sayın Tanju ÖZCAN,  Kardeş Belediyemiz Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Aykurt NUHOĞLU, Bandırma Belediye Başkanı Sayın Dursun MİRZA ve CHP Bolu İl, İlçe ve Belde teşkilatından oluşan heyet belediyemizi ziyaret etti.  Ziyaret esnasında Parti Genel Başkan Yardımcısı ve misafir Belediye başkanları Beldemiz de yapılacak olan yatırımlarda her türlü desteğe katkıda bulunacaklarını, kardeş Belediyemiz Kadıköy Belediye Başkanı Sayın NUHOĞLU’ da Belediye olarak her zaman yanımızda olacaklarını ve desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdi. Belediye Başkanımız Sayın ATEŞ bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek
Devamı..